Шведська стінка

Фізичні навантаження допомагають зміцнити здоров’я і покращити самопочуття.

Тренуватися особливо важливо дітям, для активного росту тіла і м’язів. Спортивний куточок, або шведська стінка допоможуть досягнути цих цілей. Вона буде корисною і для дітей, і для дорослих.

Походження назви
Справді, шведська стінка отримала назву від країни, де її винайшли. Однак в Швеції її називають «рама з перекладинами». Поет, вчитель, фехтувальник П’єр Генрік Лінг вирішив розробити спеціальну програму для підготовки гімнастів і її основою була стінка. Згодом було відкрито гімнастичний інститут де тренувалися пожежники, військові і вчителі фізкультури.

Яка стінка краща – з дерева, чи металу?

Виріб з дерева буде кращим вибором для дітей. Ретельно відшліфовані елементи не слизькі і утворюють гарне зчеплення. Для неї використовують бук, або сосну. Особливо підходить для непосидючих і активних дітей. Займає небагато місця, але прищеплює любов до спорту.
Металева шведська стінка ідеально підходить дорослим. Поперечини слизькі, однак їх можна обладнати неопреновими накладками. Конструкція міцна, витримує вагу більшості дорослих людей. Якщо використовувати додатково навісний турнік, можна обійтися без походів до залу. Вдасться тренувати всі групи м’язів.